Fb : Psí salon Justinek

Moc děkujeme paní Regině za skvělý přístup při stříhání našeho maltézáčka Dastíka. Teprve u ní pejsek pochopil, že stříhání není ,,týrání," kterému by se měl bránit kousáním nebo útěkem, ale že je to docela příjemná záležitost. Ze salonu jsme si odváděli dokonale ostříhaného a tak nějak hezky vyklidněného pejska :-) Paní je špička ve svém oboru, opravdový profesionál. Ještě jednou MOC MOC DĚKUJEME.

Ve čtvrtek jsme u Vás byli poprvé a jsem nadšená z úžasného,trpělivého a láskyplného přístupu. Pejskové neskutečně prokoukli a vše proběhlo v pohodě a bez stresu. Budeme se těšit na příští návštěvu u Vás :-) Rozhodně všem moc doporučuji

Moc děkujeme za krásně ostříhaného Badyho. Perfektní servis a přístup, když jsme na rychlo potřebovali ostříhat našeho pejska a nejmilejší paní si na nás udělala čas. ♥ Děkujeme, děkujeme, děkujeme a těšíme se na příště. A rozhodně doporučujeme!!!!!

Moc děkujeme za perfektní ostříhání našich kluků a už se těšíme na příště. Opravdu super a láskyplný přístup, pohodové prostředí a příjemná atmosféra. Mohu jen doporučit

Byla jsem se dnes v salónu Justýnek jenom podívat, abych se přesvědčila, že je pravda, co se povídá.... Skutečnost předčila mé očekávání, majitelka Regina je opravdu moc milá a k pejskům se chová nádherně. Mohu tento salón všem vřele doporučit

Děkujeme, z Mikyho je zase krasavec :)

v žádném salonku můj pejsek nedostal tolik lásky a péče jako tady :) za jedno stříhání i s koupelí dostal tolik pusinek, že pomalu ani nechtěl domu :) určitě doporučuji!!! :)

Dnes jsme byli zastřihnout naše štěňátko boloňského psíčka . Byli jsme mile překvapení s trpělivosti a profesionálnim přístupem k našemu rošťákovi . Určitě zůstaneme salónku věrni

Úžasná proměna mého Roníka! Každý ho obdivuje. A tak milý přístup, spousta hraček, když potřeboval pauzu. Budeme se rádi vracet.

Děkujeme za ostříhání našeho tymiánka. vVpadá krásně a při stříhání vůbec nevyváděl. Jste hotový zázrak:)

Uazsny pristup k pejskum i panickum... mohu vsem vrele doporucit... Andilek Afinka s panickou

Dnes jsme navštívily salon poprvé a přijdeme zase milá a moc šikovna paní a nás pejsek je velký krasavec

Velká spokojenost ;) muzu jen doporučit :))

Naše jorkšíří slečna prokoukla. Paní se k psům chová moc hezky. Děkujeme!!!

Skvělý přístup, je vidět, že psi jsou v dobrých rukách. I když to je psycho pes, jako je ten můj:)

Obrovské díky Regině, její profesionalitě a láskyplnému přístupu k pejskům! S útulkáčem Tykoušem, kterého se spousta venčitelů bojí pro jeho náhlé změny v chování, se ona pusinkuje. A Tyky si to náramně užívá.:) Děkuji!!

Chodíme a nejen s Čajdínkem. Ve stříhání máme více a více rekordů, od tří hodin po 40 minut. Čím častěji tím kratší doba. Regina je úžasná.

Perfektní, velice vřelý přístup k pejskovi, šikovná paní, moje Nely je jak princezna :) můžu jen doporučit :)

Moc děkujeme za ostříhání naší roční fenky. Stříhat jsme nechali poprvé a jsme moc spokojeni. I naše malá byla spokojená. Určitě se budeme vracet.

Veľmi milá pani, úžasný prístup k psíkom. Jeden krásny príklad, keď sa práca stane koníčkom.

Skvělý přístup plný lásky a trpělivosti, příjemné prostředí...Práce s naší Bellinkou zvládnuta perfektne, konečně je doma míň chlupů :) Takhle to vypadá, když děláte to, co vás baví a ještě k tomu zvířata milujete, děkujeme. Salonek doporučujeme všemi tlapkami ;)